Dokter Cedric de Mahieu heeft zich volledig gespecialiseerd in liposucties en bilvergrotingen. Hij heeft meer dan 25 jaar ervaring met liposucties en behoort daarmee tot één van de meest ervaren artsen op het gebied van liposucties in Europa. Hij werkt sinds 2010 samen met ABC Clinic.
Drs. Cedric de Mahieu studeerde aan de Universiteit van Leuven en is hier in 1984 gepromoveerd. Hij is als huisarts zijn carrière gestart, om zich daarna toe te wijden aan een carrière als onderzoeksarts binnen de Research & Development afdeling van een farmaceutisch en cosmetisch bedrijf.
In 1992 kreeg drs. Cedric de Mahieu interesse in een (toentertijd) nieuwe discipline, de cosmetische en esthetische geneeskunde. Van 1992 tot 1996 studeerde hij esthetische en cosmetische geneeskunde aan de Universiteit van Charleroi. Hij specialiseerde zich in liposuctie en gelaatsverjonging (Botuline toxines, fillers, peeling en laser).
Al meer dan 30 jaar verzorgt dokter Cedric de Mahieu op excellente wijze moderne, goed onderzochte liposuctie-technieken, wat tot veel tevredenheid leidt. Dokter de Mahieu is een van de cosmetische artsen die overtuigd is van het feit dat de minder invasieve methoden steeds populairder worden en dat deze de invasieve methoden in de toekomst grotendeels zullen vervangen. Dokter de Mahieu is aangesloten bij de Belgische Vereniging voor Esthetische Geneeskunde (BVEG).
Voor ABC Clinic voert Cedric de Mahieu liposucties en bilvergrotingen uit. Wij zijn hiervoor een samenwerking aangegaan. De behandelingen voert hij uit in zijn praktijk in Brussel.
Wilt u een afspraak maken met dokter de Mahieu om de mogelijkheden van een liposculpture of bilvergroting te bespreken? Bel 076 – 542 31 54 of klik hier voor een aanvraag per mail of online via de website.
BIG-REGISTRATIE: 49054726201
Cosmetisch arts met specialisatie in liposuctie en lipofilling van de billen. Drs. de Mahieu heeft al meer dan 25 jaar ervaring met liposuctie en behoort hiermee tot een van de meest ervaren liposuctie-artsen van West-Europa.
Werkzaam bij Esthetisch Medisch Centrum Brussel
Perfectie van Vibroliposuctie, een nutatie en infrasonic liposuction
U.C.B. Internationale divisie in Azië, Midden-Oosten, Afrika
Medisch directeur in DELALANDE Laboratories (België)
Resident in St. Joseph Hospital St. Vith. Departement Dr. Gaetan de Saint Hubert.